Viktorina

2021 m. gegužės 26 d. vyko nuotolinė (on-line) viktorina 8-12 klasių moksleiviams „Ateitis be šešėlio“ 2021. Viktorina vyko nuotoliniu būdu interneto testavimo platformoje http://www.etest.lt. Viktoriną organizavo Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Viktorinos tikslai:

• padėti moksleiviams pasiruošti įsilieti į darbo rinką, susipažinti su darbo teisės pagrindais;
  • skatinti jaunus asmenis rinktis legalų darbą, sugebėti įvertinti nelegalaus darbo pavojus, ugdyti pilietiškumą.

Viktorinoje dalyvavo 1284 moksleiviai iš 86 Lietuvos mokyklų. Norą sudalyvauti viktorinoje pareiškė ir 4 mūsų mokyklos moksleiviai: Kamilė Daknytė ir Justina Zubrytė (1ga kl.), Mantas Bajelis (1gb kl.), Gabrielė Meškonytė (3ga kl.). Mokiniai parodė pakankamai gerus rezultatus. Viktorinos užduotys buvo parinktos ne vien mokinių žinioms patikrinti. Siekta paskatinti mokinius daugiau sužinoti ir ateityje gauti reikalingos informacijos apie įdarbinimo taisykles, tapti teisiškai kompetentingais legalaus darbo ir darbuotojo bei darbdavio santykių klausimais.

Sveikinu viktorinos dalyvius!

Pilietiškumo ugdymo mokytoja N. Mikalajūnienė