„Tegul dar skamba mokyklinė simfonija“

Tokiais žodžiais į XCVIII laidos abiturientus kreipėsi 3g klasės mokiniai. Po dvejų nuotolinio švenčių šventimo metų šiemet Paskutinio skambučio šventė skambėjo „gyvai“. Trečiokai gimnazistai abiturientams linkėjo eiti drąsiai į priekį, siekti savo svajonių ir niekada nepamiršti mokyklinės simfonijos aido. Gražių, prasmingų, tiesių kelių linkėjo ir šventės svečiai: Seimo narys Liudas Jonaitis, rajono Vicemeras Virginijus Kacilevičius, savivaldybės administracijos Direktorė Ilona Gelažnikienė, Kunigas Tomas, džiaugėmės savo šventėje matydami ir buvusį gimnazijos Direktorių Vaclovą Stapušaitį. Gražius linkėjimus tarė ir gimnazijos Direktorė Daiva Danielienė.

Sėkmės, abiturientai. Susitiksime Atestatų įteikimo šventėje.

3g klasės mokiniai ir auklėtoja